HİÇ GEÇMEYEN BOĞAZLI KAZAK MODASI VE KOMBİN ÖNERİLERİ

  • 21 Temmuz 2015
  • 845 kez görüntülendi.
HİÇ GEÇMEYEN BOĞAZLI KAZAK MODASI VE KOMBİN ÖNERİLERİ
Reklam

HİÇ GEÇMEYEN BOĞAZLI KAZAK MODASI VE KOMBİN ÖNERİLERİ

Moda dünyasının en vazgeçilmez parçalarından olan boğazlı kazak bu yıl yine çok revaçta. Hem sıcak tutacak hem boynunuzun uzun görünmesini sağlayan boğazlı kazaklar hem de kolaylıkla kombinlenebilir.

Özellikle skinny pantolon ve kalem eteklerle kombinlendiğinde ve uygun aksesuarlarla tamamlandığında ortaya mükemmel sonuçlar çıkacak. Ve tarzınızla herkesin arasından sıyrılmanızı sağlayacak.

Gelelim en önemli soruya: Boğazlı kazağı kimler, nasıl giymeli? Burada iri göğüslü ve minyon tipli hanımlara üzücü haber geliyor. Maalesef boğazlı kazaklar göğüsleri olduğundan iri gösterdiği için zaten büyük olan göğüslerinizi daha da büyütecek. Bu yüzden biraz uzak durmanız gerekebilir. Boğazlı kazaklar daha çok uzun boylu ve zayıf kadınların tercihi olmalıdır. Omuzları geniş, boynu uzun ve bel bölgesi düz olan hanımlara fazlasıyla yakışacaktır.

Boğazlı kazaklarınızın altına giydiğiniz boyfriend jean ile sportif şık bir görüntü yakalarken, kalem etekle kombinlediğiniz ince yapılı boğazlı kazağınızla rahatlıkla bir akşam yemeğine gidebilirsiniz. Yüksek bel skinny pantolonla kombinlediğinizde ise gündüz şıklığını yansıtabilir üzerine zarif bir şapka takarak romantik bir kombine çevirebilirsiniz.

Gideceğiniz yere uygun boğazlı kazak kombininizi tamamladıktan sonra gelelim aksesuarlara. Boğazlı kazaklarda kolye takmak pek tercih edilmez ve abartıya kaçıp boynunuzu kısa gösterebilir. Ancak kolye yerine yine bu yılın modası eklem yüzüklerini bolca kullanarak tarzınızı yansıtabilirsiniz.

2015 Kazak Modelleri Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.