Google Play Store’da Turkcell ve Avea Mobil Ödeme Seçeneği Devreye Girdi!

  • 21 Haziran 2015
  • 714 kez görüntülendi.
Google Play Store’da Turkcell ve Avea Mobil Ödeme Seçeneği Devreye Girdi!
Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell ve Avea aboneleri, yeni devreye giren ödeme sistemiyle Android cihazları için Google Play Store üzerinden uygulama satın alırken kredi kartı bilgilerini vermeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Turkcell ve Avea ’nın Google ile işbirliği neticesinde sunduğu bu fırsattan hem faturalı hem de ön ödemeli aboneler faydalanabiliyor.

Mobil Ödeme servisini kullanarak Google Play Store üzerinden uygulama satın alan kullanıcılar sunulan bu imkan sayesinde ödemelerini faturaya yansıtılarak veya TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştirebilecekler.

Mobil Ödeme ’nin Google Play Store ödeme yöntemleri arasına eklenmesiyle birlikte, Google Play Türkiye mağazasında ilk kez kredi kartı dışında bir yöntemle ödeme fırsatı kullanıcılara sunulmuş oluyor.

Yakın zaman içerisinde Mobil ödemenin Türkiye ’de giderek daha da yaygınlaşması ve kullanıcılara kolaylıklar ile beraber güvenilir alternatif ödeme seçenekleri getirmesi bekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+

turkcell ödeme seçeneği 2 aydır var

güzel gelişme.
Aslında çok geç kalınmış bir yenilik ama hiç yoktan iyidir.

Vodafone?

Komisyon alıyor mu operatörler kaç kuruş

Aylardır Turkcell le ödeme yapabiliyorum zaten

Çok güzel ve mantıklı bir girişim. 3 liralık uygulama için kredi kartı numarası annenin evlenmeden önceki soyadına gerek yoktu. ☺

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.