Google ‘Hesabım’ Yenilendi

  • 19 Haziran 2015
  • 554 kez görüntülendi.
Google ‘Hesabım’ Yenilendi
Reklam

Google tarafından gerçekleştirilen yeni güncellemeler sayesinde yenilenen ‘Hesabım’ sayfasıyla aradığınız seçenekleri daha kolay bularak işlemlerinizi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Firma tarafından gerçekleştirilen yeniliklerin gelmediği sayfa üzerinde amacınız, Yapacağınız işlemler sürecinde bulunduğunuz sayfayı kaybetmemek.

Güvenlik ve Gizlilik Kontrolü araçlarından yararlanarak, Hesabınızın başkalarının ellerine geçmesini engelleyecek işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Beraberinde hangi bilgilerinizin herkese açık olduğunu kolaylıkla görebileceksiniz. Yapılan güncellemeler sayesinde hesabınızı kendi isteğinize göre düzenleyebilirsiniz.

Google‘ın yenilenmiş olan ‘Hesabım’ sayfasına erişim yaparak,Kendinize uygun bir şekilde dizayn yapmanız ve kaliteli bir kullanım sürecine giriş yapabilirsiniz. Bu ayarlara ulaşmak için ise Oturum Açma ve Güvenlik <> Kişisel Bilgiler ve Gizlilik <> Hesap Tercihleri <> Güvenlik Kontrolü <> Gizlilik Kontrolü olarak karşımıza çıkıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.