Google Chrome Kayıtlı Şifreleri Görme Ve Silme

  • 19 Nisan 2013
  • 975 kez görüntülendi.
Google Chrome Kayıtlı Şifreleri Görme Ve Silme
Reklam

Google Chrome internet tarayıcısına sahipseniz. Bu tarayıcıda kaydettiğiniz verileri temizlemek istiyorsanız ilgili adımları yaparak kayıtlı olan parolalarınızı görebilir veya silmek istediğiniz kayıtlı olan parolaları silebilirsiniz. Google Chrome herhangi bir web sayfasında oturum açtığınızda ve giriş bilgilerinizi kayda aldığınızda tarayıcı otomatik olarak bu verileri saklıyor. Şimdi bu verileri düzenlemek için yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağız.

Google Chrome internet tarayıcınızı açıyorsunuz ve menü butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra bu verilere ulaşmak için menüden Ayarlar sekmesine tıklıyorsunuz. Ayarlar penceresinin en altında bulunan Gelişmiş ayarları göster… linkine tıklıyorsunuz. aşağı doğru sayfanız açıldığında Web’de girdiğim şifreleri kaydetmeyi öner. Kaydedilen şifreleri yönetin linkini göreceksiniz.

Kaydedilen şifreleri yönetin linkine tıklayınız ve açılan pencerede kayıtlı olan tüm siteleri kullanıcı adları ve parolaları ile birlikte göreceksiniz. Burada parolalarınız ******** şeklinde görünecektir. Üzerine tıkladığınızda Göster butonu görünecektir. Butona tıkladığınızda şifreniz görünür.

Google Chrome kayıtlı olan parolalarınızı silmek için ise yine bu listede silmek istediğiniz kayıtlı sitenin üzerine geliyorsunuz ve en sağda beliren X sembolünü göreceksiniz. Bu sembole tıkladığınızda kayıtlı olan şifre silinecektir.google_chrome-logo

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.