Google, Android Wear İçin Yeni Video Yayınladı!

  • 22 Haziran 2015
  • 520 kez görüntülendi.
Google, Android Wear İçin Yeni Video Yayınladı!
Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

Dün tanıtılan Apple Watch‘ın fiyatıyla yaşadığımız şaşkınlığın etkisinden henüz daha çıkmadık. Paylaştığımız haberimizde de belirttiğimiz gibi araba fiyatlarına ulaşan fiyatıyla dudak uçuklatan Apple Watch, alternatiflerinin ortalama 300$ ’lık fiyatı karşısında ne kadar satar bilinmez, ancak Google hiç beklemeden akıllı saatler için geliştirdiği Android Wear işletim sistemi için yeni bir reklam filmi yayınladı.

Google ’ın “aynı olma, birlikte ol” temalı reklam serisinin yeni üyesi olan bu kısa filminde, farklı Android Wear ’lı akıllı saatleri takan kişilerin her zevkine ve ihtiyacına karşılık bulabildiklerine odaklanmış.

Onlarca farklı üreticinin geliştirdiği, aralarında Moto 360, LG G Watch Pro, Sony SmartWatch, LG Watch Urbane, Huawei Watch gibi Android Wear yüklü kaliteli akıllı saatlerin de yer aldığı pazarda, Apple ’ın yeni akıllı saati Apple Watch ile yeni bir şeyler ürettiğini söylemek güç. Bakalım Apple, hedeflediği satış rakamlarına ne kadar sürede ulaşabilecek.

Aşağıda yayınlanan reklam filmini izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+

$349 ’a da Apple Watch var, dileyen $300 ’lık alternatifleri yerine onu da alabilir, olayı dramatize etmenin alemi yok bence.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.