Firefox 39 Dikkat Çekiyor

  • 19 Haziran 2015
  • 487 kez görüntülendi.
Firefox 39 Dikkat Çekiyor
Reklam

Mozilla geliştirici takımı, İnternet tarayıcısı alanının en iddialı oyuncularından bir tanesi olan Firefox‘un üzerinde yer alan açıkları gidermeye beraberinde rakipleriyle rekabet eder hale gelmek için uygulamasını geliştirmiye devam ediyor. Firma kısa bir süre önce Firefox yazılımının 38. sürümüne güncellemişti. Ortaya çıkarılan bu güncellemenin ardından çok fazla süre geçmeden firma kendisine bir yol haritası çizerek çalışmalarını gerçekleştirmeye başlamış. MozillaFirefox‘un yeni sürümü olarak raflarda yerini alacak olan Firefox 39‘u yaklaşık olarak 23 Haziran tarihinde yayına alacak.

MozillaFirefox 39 sürümünün yayınlanma tarihini internet ortamında açıklarken aynı zamanda yeniliklerden bahsediyor. Oldukça köklü bir hizmet ile karşımıza çıkacak olan Firefoz 39 üzerinde barındırmış olduğu virüs programı sayesinde etkili bir şekilde kullanıcıları internet ortamında yer alan kötü yazılımlardan koruyor. Uzun bir süredir Google Chrome tarafında verilen bu güvenlik desteği kötü amaçlı içeriklere yer veren sitelere erişimleri kitliyordu. 

Mozilla bünyesi altında çalışan geliştiricilerin yapmış olduğu açıklama içeriisnde geliştirilen özellik aktif olarak karşımıza çıkacak dilenirse Ayarlar‘dan değiştirilebiliyor. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.