Facebook üzerinden sigorta teklifi

  • 30 Mart 2015
  • 571 kez görüntülendi.
Facebook üzerinden sigorta teklifi
Reklam

Uygulamadan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm Facebook kullanıcıları yararlanabiliyor. Online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırma ve satışı alanında Türkiye ’nin ilk ve en geniş platformu Sigortam.net, Facebook üzerinden sigorta teklifi sunarak dünya çapında bir ilki gerçekleştiriyor. facebook.com/Sigortamnet adresinde bulunan Sigortam.net Facebook sayfasını beğenen tüm internet kullanıcıları kasko ve trafik sigortası için en iyi sigorta tekliflerini, anında alabiliyor.
 
Uygulamayı kullanmak isteyenlerin sayfayı beğendikten sonra,  “En Uygun Kasko Fiyatını Al” ya da “En Ucuz Trafik Teklifini Al” seçeneklerine tıklamaları yeterli oluyor. Plaka ve T.C. Kimlik No bilgileri uyuşan kullanıcılar, Sigortam.net ’in sunduğu, sektörün en iyi fiyatlarını sunan tekliflere erişiyor, fiyatları karşılaştırıp kendileri için en uygun olanı seçiyor. Satın almak istedikleri takdirde sigortam.net internet adresindeki satın alma adımlarına tüm bilgileriyle aktarılıyor ve satın alma işlemini gerçekleştiriyor.  Fiyat karşılaştırma Facebook sayfası üzerinde gerçekleşiyor ve kullanıcılar satın alma anına kadar harici bir siteye yönlendirilmiyor.
 
Sigortam.net CEO ’su ve İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan, dünyada ilk olarak Facebook üzerinden sigorta fiyatı karşılaştırma imkanı sunan uygulaması için şunları söylüyor: “Sigortam.net, sektöründe ilkleri gerçekleştirmeyi ilke edinmiş bir şirket. Türkiye ’deki online ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı yapılan ilk sigorta ve reasürans brokerlik şirketi olarak, bu uygulamamızla, müşterilerimize yine ilk kez farklı sigorta şirketlerinin sunduğu trafik ve kasko sigortası fiyatlarını Facebook ’tan çıkmadan karşılaştırma ve kendilerine en uygun poliçeyi sitemize aktararak satın alma imkânını tanıyoruz. Üstelik tüm bunları yapmak yalnızca 3 dakika kadar bir süre alıyor. Hizmetimiz satış ve satış sonrasındaki dönemde 7 gün 24 saat destekle sürüyor.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.