Facebook Messenger, 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı

  • 19 Haziran 2015
  • 632 kez görüntülendi.
Facebook Messenger, 1 Milyar Kullanıcıya Ulaştı
Reklam

Google Play uygulama mağazasında 2 uygulama yaklaşık olarak 1 milyarı aşkın indirme sayısına ulaştı. Bunlarından bir tanesi ise Facebook Messenger oldu. Peşinden ise Facebook ve WhatsApp geliyor.

Facebook ’un sahip olmuş olduğu uygulamalar Google Play uygulama mağazasında milyar barajını hızlı bir şekilde geride bırakıyor. Facebook Messenger ise 1 milyar indirmeyle birlikte Google Play mağazasının yıldızı oldu. Geliştirilen sosyal ağlar arasında sarsılmaz bir yere sahip olan Facebook ’un diğer uygulamaları da onun peşinden geliyor. 1 Milyar indirme sınırını geride bırakan Facebook Messenger ’ın aktif kullanıcı sayısı ise 600 milyonu geçmiş durumda.

Facebook Messenger sık yapmış olduğu güncellemelerle birlikte kullanıcıları kazanmaya devam ediyor. Eğlenceli yeni eklentilerine şimdi de oyunlar ekleyen Messenger, Artık hem sohbet etmek hem de boş zamanları değerlendirebilmek adına tüm gerekli özellikleri uygulamasında barındırıyor.  

Firma tarafından ulaşılan bu rakamlar Facebook Messenger uygulamasının gelirleri de aynı oranda artmış oldu. Bu nedenle çıkartma ekleme uygulamasının içinde yer alan satın alma servisi şu anda Facebook ’a milyonlarca dolar kazandırıyor. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.