Facebook Mail Hesabına Sizde Sahip Olun

  • 03 Mart 2012
  • 1.030 kez görüntülendi.
Facebook Mail Hesabına Sizde Sahip Olun
Reklam

Hani şu ‘Facebook‘ için bir replik söylenicekse bu kesinlikle şu olmalı: “Çok oluyoruz” Slogan Mavi jean’sin sloganı yanlış hatırlamıyorsam cokda güzel uydu bu konu için, artık Marck Zuckerberg için söylenicek tek söz: “Hani çok oluyoruz, diyorlardı ya, Şimdi daha da çok oluyorlar”…
Facebook kurucusu Mark Zuckerberg son bombasını patlattı!

Facebook Mail Hizmeti

Facebook mail hizmetini devreye sokmak için New York’da bir konferans/toplantı düzenledi. Facebook Mail ile Mark’ın amacı, Modern bir mesajlaşma sistemi ve e-posta olacagına inanmasıymış. Facebook mail ile, sohbetler e-postalar daha hızlı olucagınıda belirtiyor ayrıca. Tabi bu arada kendine Rakip olarak mı görür, yoksa onun kendisine yani facebook’u rakip olarak mı görülür ayrı konu, her dalda birbirleriyle zıt kutuplar oluşturan Google ile bu konuda da sıkıntı içinde oldukları aşikar, şimdiden başladı bile “Gmail killer” paylaşımları yani sanıyorum ki, “Gmail’e ölüm” paylaşımları facebook’da yaygınlaşıyor bu aralar..

Facebook Mail’in çalışma sistemi, Davet ile olucaktır. Bir kullanıcı başka bir kullanıcıya davet ederek o kişinin bu hizmet’den yararlanmasını saglıyacak yani şuan için tam olarak kullanılan bir hizmet yok, davet ile sistem çalışıyor. Facebook mail daveti atmak istiyorsanız BURAYA tıklıyabilirsiniz..

Davet’leri sanırım olumlu karşılıyorlarmış yani, ellerinden geldigince davetleri onaylıyorlar artık onlara kalmış birşey olucak, neye nasıl bakacakları.. Facebook mail hizmeti sanırım sizin facebook’da kayıt oldugunuz kullanıcı adı ile olabilir mi? Öyle olur diye düşünüyorum ama bize sunsalar istedigimizi alsak daha iyi olur, ‘isim@facebook.com‘ gibi bir mail’i kim almak istemez ki?

Gerci Gmail’in milyon kullanıcısı var bu konuda nasıl bir iktidar sahibi olmayı düşünüyor facebook onuda anlıyamıyorum ama bakalım önümüzdeki günler neler getiricek bize…

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. csariaslan dedi ki:

    güzel bir haber birde bu mail deneyelim bakalim 😀

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.