En nadide kostümler geri dönüyor

  • 30 Haziran 2015
  • 459 kez görüntülendi.

League of Legends satıştan kalkan, en popüler 42 farklı kostümü kış mevsimine özel olarak geri getiriyor. 6 Ocak ’a kadar satışta kalacak kostümler yüzde 50 indirimle oyuncularla buluşacak.
 
Dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends, kış mevsiminin gelmesiyle birlikte yürekleri ısıtacak hediyeleri Adalet Meydanları ’na taşıyor. Oyunun tutkunları en popüler kostümler arasından seçilen 42 farklı kostümü artık karakterleri için satın alabilecek! 6 Ocak tarihine kadar devam edecek bu özel kostümlerin satışları ise yüzde 50 indirimli olacak.
 
Karakterinizi farklılaştırmak isterseniz Annie Harikalar Diyarı ’nda, İtfaiyeci Tristana, Kırmızı Başlıklı Annie, Mundo Vücut Şampiyonu, Nottingham ’lı Ezreal, Profesör Ryze, Sarı Ceketli Shen ve Zaman Makinesi Zilean gibi kostümlerin yer aldığı 42 farklı kostüm arasından size ve karakterinize yakışanını bulabilirsiniz. Üstelik 26 Aralık ’a kadar devrede olacak olan League of Legends ’ın yeni hediye yollama sistemi ile sihirdarlar artık sevdiklerine diledikleri hediyeyi de gönderebiliyor.
 
Satıştan kaldırılan ancak kısa bir süre için geri dönen kostüm listesini tr.leagueoflegends.com/tr/news/nadide-kostümler-geri-döndü web sitesi adresinde bulabilirsiniz.
 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.