Eliz geçimini sporla sağlayacak!

  • 02 Nisan 2015
  • 492 kez görüntülendi.
Eliz geçimini sporla sağlayacak!
Reklam
8 yıllık Murat Boz-Eliz Sakuçoğlu ilişkisi 8 ay önce sona erdi. Ayrılıkla ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Sessizliğini koruyan Eliz Sakuçoğlu, suskunluğunu HT Magazin ’e bozdu.

İhanet iddialarından, yeni aşk dedikodularına kadar her konuya açıklık getirdi. Yeni hayat felsefesini de açıkladı: “Sağlıklı yaşam, fit olmak ve spor.”

Boz ’dan ayrıldıktan sonra uzun bir süre bu konu hakkında konuşmayan Eliz Sakuçoğlu, yaptığı açıklamalarda kendisini spora verdiğini, artık hayatının merkezinde spor olduğunu söyledi. Sakuçoğlu “Hayatımın merkezinde artık sağlıklı yaşam, fit olmak ve spor var” diyerek sözlerine şu şekilde devam etti:

“GEÇİMİMİ SPORLA SAĞLAYACAĞIM”

“Spor gibi beslenme konusunda da kendimi geliştirmek istiyorum. Sağlıklı beslenme seminerlerini araştırıyorum, katılıp sertifikalarımı alacağım. ‘Eliz ’le 60 Gün ’ün zayıflamayla alakası yok. Fit ve sağlıklı olmakla ilgili. Herkes kendi vücuduna uygun olan spor ve beslenme rutinini belirleyip bunu uygulayabilir. Sürekli kamera önünde olmak, bana göre değil. Geçimimi daha çok sporla sağlayacağım.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.