Doğru Gelinlik Seçiminin Püf Noktaları

DOĞRU GELİNLİK SEÇİMİNİN PÜF NOKTALARI

Hayatınızın en özel günü için çok önemli olan gelinlik seçimi konusunda unutulmaması gereken bazı önemli detaylar vardır.Öncelikle vücudunuzu ve seçimlerinizi iyice tanımalı ve belirlemelisiniz.
Öncelikle düğün konseptinize uygun bir gelinlik seçmelisiniz,tabii ki vücut tipinize de uygun bir model olması gerekiyor.İnternette veya kataloglarda gördüğünüz o çok beğendiğiniz gelinlik modeli belki üzerinizde kötü durabilirken,ihtimal vermeyerek göz ardı ettiğiniz askıdaki veya farklı bir gelinlik modeli sizi unutulmaz bir gelin yapacak,bunu denemeden asla bilemezsiniz.
Dekoltenin gelinlikte aşırıya kaçması esas kızı gelin olma konseptinden aslında tamamen uzaklaştırır.Dikkatlerin bacaklarda veya göğüslerde aynı anda toplanması,gelini bütünlük algısından uzak tutacaktır.Tek noktaya ve aşırıya kaçmadan dekolte verilmiş tasarımlar ise gelin adayı için daha uygun bir seçim olacaktır.
Mutlaka duvak seçiminde de gelinliğinize olan uyumu sağlamalısınız.Uyumsuz parçalardan uzak durmalı ve renk tonunu dahi iyi ayarlamalısınız.Ayakkabı ve gelin çiçeği seçimi ise yine gelinliğinizle birlikte uyumlu olacak bir bütünün parçalarıdır.

Esermax hakkında

Politikacılar gerçeği gizlemek, sanatçılar ise gerçeği göstermek için yalan söylerler.
Bu yazı Kadın kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir