Dita Von Teese’ten seksi iç çamaşırları!

  • 01 Nisan 2015
  • 529 kez görüntülendi.
Dita Von Teese’ten seksi iç çamaşırları!
Reklam

Burlesque dansçısı Dita Von Teese, Amerika’nın en büyük zincir mağazalarından Bloomingdale’s için yeni bir iç çamaşırı koleksiyonu hazırladı. Von Teese’in koleksiyonu 15 Mart’ta satışa sunulacak.

Ünlü dansçı ilk defa Bloomingdale’s için bir koleksiyon hazırladı. Farklı zaman dilimlerinden esinlenen koleksiyonda, 30’lu, 40’lı ve 50’li yılların seksi tarzını açıkça görüyoruz. İç çamaşırı koleksiyonuna yenilik katmak isteyen mağaza, koleksiyonu üç bölüme ayırıyor. Parisienne olarak adlandırılan birinci bölüm, ultra feminen parçalardan, leopar desenlerinden oluşurken diğer bölümlerde baştan çıkarıcı isimlerle adlandırılıyor.

İç çamaşırı koleksiyonu çin çok heyecanlı olduğunu söyleyen Dita Von Teese, kedisinin ilk iş deneyimininde bir iç çamaşırı mağazasında olduğunu vurguluyor.

17.20140211111837.jpg

Kadınların en iyi iç çamaşırlarını giymek için özel geceleri beklememeleri gerektiğini söyleyen Von Teese” Ben iç çamaşırlarımı bir başkası için değil, kendim için giyerim, bu şekilde kendimi daha zarif ve iyi hissediyorum. Hatta küçük bir kızken bile iç çamaşırları kendimi bir kadın gibi hissetmemi sağlardı. .. Ben kadınların iç çamaşırına olan bakış açılarını değiştirmeye çalışıyorum çünkü neyin seksi, neyin seksi olmadığı konusu pek belirgin değil. Bir kadın en güzel iç çamaşırını giymek için neden özel bir günü beklesin? Ben iç çamaşırı koleksiyonumla, kadınlara ulaşılabilir ihtişam sunmayı amaçlıyorum.” diyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.