Dayan Kalbim..!

  • 11 Nisan 2012
  • 987 kez görüntülendi.
Dayan Kalbim..!
Reklam

Özlüyosun biliyorum ama dayanman gerekiyor..O kadar beylik laflar ettik ki artık ben yediremem kendime onları..Nolur geri dönme! Dönersen kendime ettiğim sözleri,yeminleri çiğnemiş olacağım! Lütfen sus ve dayan..

Evet her gece onun sevgisiyle sıcacık uyuyordun..Her gece hiç yoktan tatlı rüyalar öpücüğüyle mutlu oluyordun ama olsun olm dayanırsın sen..

Tamam sabah erken kalktığında bile “Günaydın aşkım” mesajıyla dersin olduğunu bi an unutup mutlu olabiliyordun ama ben seni uyandırmam kalbim söz! Uyu sen!

Yolda el ele tutuşan çiftler görünce biliyorum özlüyorsun ama bakma sen onlara..Onların ki senin sevgin kadar büyük değil.. Gördüklerine inanma be kalbim..Hadi olm onların o kadar yapmacık sevgisine inanıp kandırma beni de!

Tamam canın sıkılıyor biliyorum..O kadar iş arasında seni de dinleyemiyorum onu da biliyorum ama yaramaz çocuklar gibi batırma iğneyi..Acıyor lan valla..Bak kızmıyorum sana ama olm haklıydık lan hani bu kez?

Neden başka biri için bu kadar ısrar etmiyorsun ki? Olm o kadar kız var lan..Söyle söz istediğini ayarlıycam..Gerekirse sabahlara kadar kapısında donan ben oluyum ama git nolur lan başkasını sev..

Ya bak o kadar kız var..Olm ondan da güzeller lan..Tamam güzellik anlayışı bana göre de sende seç birini be..Olm seç birini dile benden ne dilersen..Ama bir şartla unutucaksın onu..Ne olursa olsun hatırlamıycaksın..Dünyanın en çirkin kızı olsa bile tamam söz gönül boka kondu der yine de koşarım lan..

Ama gecenin bu saatinde telefonun başında bana mesaj yazdırtma lan..Tamam bak yazıyım ama göndermeyelim olur mu? Hadi bak seni kırmadım yine bloga yazdım..Sözüm vardı bir daha buraya yazmayacağıma dair ama nolur lan..Hadi git başkasını sev!

Bak sana açık çek..Olm gerekirse gidip hediye bile alırım lan..Valla bak yapmadığım şeyleri bile yapıcam ama adam gibi ol lan.. Tamam hadi aldatma konusunda da söz..Rusları bile sokmuycam araya..Valla lan..

Tamam anlıyorum başkasını sevemiyorsun..Başka tenlerde elektrik almıyorsun biliyorum..Zaten senin yüzünden ot gibi dönüp yatıyoruz..Kızlara da ayıp oluyor ama hadi lan gel bi anlaşma yapalım!

Sen canımı yakma..O kadar işin arasında dürtüp durma..Gece bu saatlerde uyu.. Sonra ne biliyim radyo da çalan şarkı da hatırlama.. Ha bide olm hani diyorlar ya “Noldu niye ayrıldınız” diye..Orda sözü bana bırak tamam mı?

Anlaştık mı kalbim?

Söz mü unutucaz onu?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.