Çin’den Sipariş Verebileceğiniz Ucuz ve Güvenilir E-Ticaret Siteleri

Dünya genelinde ucuzluk ve ser üretim denilince akla gelen ilk ülke olan Çin’den sipariş vermek istiyor fakat bunu hangi kanal üzerinden yapacağınızı bilmiyorsanız size güvenilir bir yol önereyim.Eğer yurtdışı bağlantısı daha doğrusu Çin’de iletişim kurup sipariş verebileceğiniz kimse yoksa size önerebileceğim en güvenilir ve kolay yol Çin’de üretilen ürünlerin satışını yapan e-ticaret siteleri.

Çin’den tekil veya toplu alışveriş yapmayı düşünüyorsanız size en çok öne çıkan iki e-ticaret sitesini önerebilirim.Bu iki sitede ingilizce dilinde yayın yapıyor.Az buçuk ingilazcanız varsa sitelerde yazan şeyleri anlamanız zor olmayacaktır.Olmadı siteleri google amcanın translate(çeviri) hizmetine başvurarak Türkçe’ye çevirebilirsiniz.

Şahsen bu iki siteden de bir alışverişim olmadı fakat ilerleyen zamanlarda ciddi ciddi birkaç birşey almayı düşünüyorum.Gelecek bu siteler üzerinden alışveriş yaparsam bu deneyimimi blog üzerinden sizlerle paylaşırım.

1 – www.aliexpress.com

Dünya çapında belki de en popüler Çinli e-ticaret sitesi olan Aliexpress’te elektronikten tutun,giyim ve inci boncuğa kadar birçok farklı kategoride binlerce ürün var.Özellikle iyi bir araştırma yaparak Türkiye’de aldığınız elektronik ürünleri oldukça düşük fiyata bu siteden sipariş edebilirsiniz.Unutmadan sitede ücretsiz kargo imkanınında olduğunu belirteyim.Fakat bu imkanın sunulduğu ürünlerin elinize geçmesi 1 ayı bulabiliyor.

aliexpress

2 – www.dx.com (Dealextreme)

Bu sitede aliexpress gibi dünya çapında popüler olan,Çin’de üretilen ürünleri sipariş verebileceğiniz güvenilir bir site.Yalnız bu sitede gördüğüm ve incelediğim kadarıyla aliexpresste sunulan ürün çeşitliliği yok.Bu sitede de ülkemize bedava kargo imkanı sunuluyor.

dealextreme-dx

cane® hakkında

1990 yılında İstanbul 'da doğdu. 2008 yılında Tıp doktoru, 2009 yılında Nöroloji uzmanlığını aldı. 2010 yılında, Beyin Araştırmaları Derneği araştırma Teşvik Ödülü, 2011’de TÜBİTAK-Beyin Araştırmaları Derneği Araştırma Teşvik Ödülü ve 2012’de de Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Sedat Simavi, Sağlık Bilimleri Ödülü almıştır. Türk Nöroloji derneği altında hizmet veren, Nörolojik Yoğun Bakım ve Kognitif Nörobilim Grubu Çalışma Üyesidir. Yok daha neler (:
Bu yazı Lidermax Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir