Chrome Beta Android İçin Güncellenerek Bir Çok Özelliğe Kavuştu [Chrome Apk İndir]

  • 21 Haziran 2015
  • 637 kez görüntülendi.
Chrome Beta Android İçin Güncellenerek Bir Çok Özelliğe Kavuştu [Chrome Apk İndir]
Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet tarayıcı pazarının hem bilgisayar hem de akıllı telefon ve diğer tüm alanlarda açık ara lideri konumunda olan Google‘ın internet tarayıcısı Chrome, deneme sürümü olarak Google Play Store‘da yayınlanan Chrome Beta Android için v44 sürümüne güncellenerek bir çok yeni özelliğe ve ciddi performans arttırımlarına kavuştu.

Güncellenen Chrome Beta v44 sürümüyle gelen yenilikler ise şöyle:

Çoklu pencere alanları düzeltmesi

Kullanıcılar Chrome mobil sürümünde bir çok sekmede web sitelerini açabiliyorlar. Bu durumda çoklu sekmeler hatalı boyutlarla görüntüleniyor ve telefonu yatay konuma geçirmek gerekebiliyordu. Bu problem v44 sürümünde giderildi.

Bildirimler

Chrome c42 Push API desteğiyle gelmişti. V44 bu desteği bazı değişikliklerle ve önemli eklemelerle daha da iyileştirdi. Geliştiriciler artık yeni getNotifications metodunu kullanabilecekler. Bu özellik daha çok geliştiricileri ilgilendiren bir durum.

Masaüstüne ekle ve Native uygulama yükle bannerları

Geliştiriciler artık kullanıcıların “masaüstüne ekle” bannerlarına tıkladıklarında bunu takip edebilirler. Ayrıca masaüstüne kısayol olarak eklenebilen uygulama yükleme bannerlarıyla kolayca uygulamaların yüklenmesini sağlatabilirler.

Performans iyileştirmeleri

Yeni Chrome Beta ile artık batarya ömrüne yönelik ciddi optimizasyonlar ve performans arttırımları da yapılmış.

Cihaza göre değişebilen versiyon gereksinimine sahip olan Chrome Beta 44.0.2403.30 sürümüne ait apk dosyasını indirmek için buraya veya Google Play Store‘dan mevcut sürümü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.