Chia çekirdeğinin faydaları

  • 10 Nisan 2015
  • 525 kez görüntülendi.
Chia çekirdeğinin faydaları
Reklam

Chia çekirdeği ne işe yarar chia çekirdeğinin faydaları chia çekirdeği yararları chia çekirdeği nelere iyi gelir chia çekirdeğinin faydası nelerdir chia çekirdeği sağlığa olan etkileri nelerdir sagliksiteniz.com ekibi sizler için…

Chia çekirdeği ne işe yarar chia çekirdeğinin faydaları chia çekirdeği yararları chia çekirdeği nelere iyi gelir chia çekirdeğinin faydası nelerdir chia çekirdeği sağlığa olan etkileri nelerdir sagliksiteniz.com ekibi sizler için araştırdı.

Chia çekirdeğinin faydaları

Chia çekirdeğinin içinde barındırmış olduğu vitamin ve mineraller sayesinde sağlık açısından çok büyük faydalar sunmaktadır. Chia çekirdeğinin faydaları başında açlığı giderme yer almakta ve bu özelliği sayesinde kilo sorunları olan kişilerin Chia çekirdeğine yönelimini arttırıyor.

Bir şeyler atıştırma isteği geldiği zaman bunun önüne geçmek için Chia çekirdeği tüketilebilir. Aynı zamanda Chia çekirdeği serbest radikallerle de savaşarak kanser hastalıklarının önlenmesinde etkilidir. Chia çekirdeği yararlarından bir tanesi de, kendinizi mükemmel hissetmenizi sağlamasıdır. İçermiş olduğu yüksek lif sayesinde sindirim problemlerinin de önüne geçiyor.

Bol miktarda omega 3, antioksidan içerdiğinden Chia çekirdeğigüvenle tüketilebilir. Ciltte husule gelen hasarların giderilmesinde de etkilidir. Kas oluşumuna yardımcı olması, kilo kontrolü sağlaması, eklem ağrılarını dindirmesi, detoks özelliğinin bulunması, Chia çekirdeğinin sağlığa olan etkileri arasında sayabileceklerimizdir.

Sagliksiteniz.Com

6 Mayıs 2014 – 19:30:21 Yorum Yok 27 okunma 0 beğeni
Etiketler: chia çekirdeği ne işe yarar, chia çekirdeği nelere iyi gelir, chia çekirdeği sağlığa olan etkileri nelerdir, chia çekirdeği yararları, chia çekirdeğinin faydaları, chia çekirdeğinin faydası nelerdir
Yorum yaz Yararlı buldum0
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.