Çay ağacı yağı faydaları nelerdir?

  • 10 Nisan 2015
  • 602 kez görüntülendi.
Çay ağacı yağı faydaları nelerdir?
Reklam

Çay ağacı yağı faydası çay ağacı yağının faydaları çay ağacı yağı yararları nelerdir çay ağacı yağı neye iyi gelir çay ağacı yağı faydaları çay ağacı yağı etkileri sagliksiteniz.com ’da! Dünyada yaygın…

Çay ağacı yağı faydası çay ağacı yağının faydaları çay ağacı yağı yararları nelerdir çay ağacı yağı neye iyi gelir çay ağacı yağı faydaları çay ağacı yağı etkileri sagliksiteniz.com ’da!

Dünyada yaygın bir kullanıma sahip olan çay ağacı yağı, mantarlara, virüslere çok iyi gelmekte tam bir doğal iyileşme sağlamaktadır. Cilt güzelliğinden tutunda ayak mantarına gibi cilt problemlerine çok faydalı olmakta ve aynı zamanda deodorant olarak da kullanılmaktadır. Çay ağacı yağının yararlarına hep beraber göz atalım.

Çay ağacının faydaları saymakla bitmiyor. Hem temizleyici hem de iyileştirici özelliği ile yaygın bir kullanım alanına sahiptir, çay ağacı yağı. Karın ve bağırsak rahatsızlıklarında kullanılan çay ağacı, aynı zamanda deniz yaralarında, diş kanamasında ve sinirli durumlarda rahatlamada da kullanılmaktadır.

Tam bir antiseptik özelliği bulunan çay ağacı yağı eskiden savaşlarda askerler tarafından dezenfektan olarak kullanılırdı. Dudaklarda ve genital organda meydana gelen uçukların tedavisinde de çay ağacının faydaları bulunur. Böcek ve sinek sokmalarında, ayak yaralarında, dolama ve tırnak batmalarında da çay ağacı yağı kullanılabilir. Banyo suyunuzu da çay ağacı yağı ekleyebilirsiniz.

Sagliksiteniz.Com

10 Temmuz 2014 – 22:45:22 Yorum Yok 9 okunma 0 beğeni
Etiketler: çay ağacı yağı etkileri, çay ağacı yağı faydaları, çay ağacı yağı faydası, çay ağacı yağı neye iyi gelir, çay ağacı yağı yararları nelerdir, çay ağacı yağının faydaları
Yorum yaz Yararlı buldum0
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.