Bir Nazlı Candın Benim İçin..

  • 15 Nisan 2012
  • 837 kez görüntülendi.
Bir Nazlı Candın Benim İçin..

İçimde bir yerde sevda adına ellerini uzatan bir çocuk, gözlerine bakan abla deyip sana sarılan bir deli can.. Bir çiçek kadar güzel bir papatya kadar alımlı, bakma öyle gözlerime…Ben seni çocuk yüreğimle sevdim, öylesine masum, öylesine avare, öylesine içten bakma öyle gözlerime bakma!Yarısı sen olan gönlümden her şeyi al istersen..Gönlümün divane köşkünde benim olan bir nazlı ceylan olarak kaldın sadece.
Uzakta çok uzaklarda sadece bir selamın yetiyorsa gökyüzüne, kocaman bir tebessüm yolluyorum gözlerimden, bakman için. Bulutların arasından şarkılar geçerken adına, bilirim acısını hayatın, bilirim yalnızken de gülen gözlerin pusatsız avareliğini, bilirim elleri çenesinde düşünen bir çocuğun sessizliğini. Gecenin herhangi bir vaktinde senin için söylenen şarkıları da bilirim. Aşklarını, heyecanlarını, sevdalarını, umutlarını, hayallerini de bilirim.
Keşke diyorum keşke… Gönlümde kalmasaydın gözlerin yine gözlerimde olsaydı ama her başlangıcın bir sonu varmış bilemedim, aslında bildiğim bir şeydi ki hiç sonu gelmeyecek sanmıştım çünkü tertemiz duygularla sevmiştim,çünkü benim için bir nazlı CAN dın.Keşke kalbimde nazlı CAN olarak kalsaydın.Şimdi bulutlarla haber salsam da gelemezsin, şimdi bulutlara haber salsan da gelemem.Şimdi çareler çaresiz kaldı demek ki çarelerde çaresiz kalabiliyormuş öğrendim bunu da.Artık sadece resmin var aklımın odalarında,onu da silebilirdim ama aklıma çizdiğim resmin benim nazlı CAN ım olarak kalmalı.. Sevdamda da kavgamda da yenik düştüm.

Olmadı kaybetti(n)k…


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ