Beklenen Mor Türkiye’de

Sony ’nin en yeni teknolojilerini barındıran akıllı telefonu Sony Xperia Z3 ’ün heyecanla beklenen yeni mor rengi teknoloji severlerin beğenisine sunuldu. İlk kez ve sadece Turkcell ’de ve zincir teknoloji mağazalarında satışa sunulan mor renkli Sony Xperia Z3 ’ün satış fiyatı 2.299 TL. Sony ’nin eşsiz kamera deneyimini şimdiye kadarki en yüksek suya dayanıklılık özelliği ile birleştiren ve 2 gün süren batarya ömrü ile kesintisiz iletişim sunan, dünyanın ilk ve tek PS4 Remote Play (PS4 uzaktan oynama) özellikli akıllı telefonu Sony Xperia Z3, yeni mor renk seçeneği ile tüm dikkatleri üzerinde topluyor. Siyahın asaleti, beyazın berraklığı, bakırın gizemi ve yeşilin doğallığından sonra mor rengin ihtişamını tercih edenler için Sony Xperia Z3 ’ün satış fiyatı 2.299 TL.

Burak Manap hakkında

"Eğer işler kötü gidiyor ve sebep arıyorsan ayanaya bak, görürsün. Eğer işler kötü gidiyor ve kendinde aramıyorsan, bahane bulmakta kıtlık çekmezsin."
Bu yazı Teknoloji Haberleri kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir