BASIN BİLDİRİSİ

  • 03 Eylül 2012
  • 1.029 kez görüntülendi.
BASIN BİLDİRİSİ
Reklam

MEDYA PATRONLARINA

 

Gazetecilikte temel işlev, gerçekleri bulup bozmadan, abartmadan ve hiçbir baskının etkisi altında kalmadan, en kısa zamanda ve edinilebilen tam bilgiyle kamuoyuna iletmektir.

 
Bir insan, sermayesini hangi amaçla medya’ya yatırmış olursa olsun, “Kamuoyunu özgürce bilgilendirme” ilkesinden asla vazgeçemez ve böyle bir hakka da sahip değildir.. Bu ülkede size ve basın mensuplarına yapılan hakaret, baskı ve şantajlar, bugüne kadar bu topraklarda görülmemiş ölçüde ve bin beter hal aldı..

 
Bugün medyada sayıları bir elin beş parmağını bile geçmeyen kişiler dışında, özgürce ve cesaretle, program yapan 
ve yazı yazan kimse kalmadı.. Korku kazandırmaz, herşeyi kaybettirir..İnsanların ekmekden sonraki ihtiyacı, şeref ve onurdur. İnsanı diğer türlerden ayıran tek üstünlükde şeref ve onur duygusudur..

 
Türkiye, iç ve dış siyaset yönünden batmıştır.. Dışarıda ve içeride olup bitenlerin, Türk Ulusunun, hızla nerelere doğru sürüklendiğini anlamak için artık, zeka ve akılda gerekmemektedir.. Gidilen yol, vahimdir.. Siyaseti sefalet ve meslek haline getirmiş, şahsi çıkar aracı yapmış, yılların düzen partilerinin gidişatı değiştirebileceklerini sanmak ise aymazlığın ötesini geçmiştir..

 
7 Ağustos 2012 gecesi, HaberTürk’deki programda cin, lambadan çıkmıştır. O tarihten itibaren de Osman Pamukoğlu adı ve Hak ve Eşitlik Partisi, tutuşanlar için öcü haline gelmiştir.. Biz, herşeyi takip ediyoruz, izliyoruz ve herşeyden haberdarız… Türkiye’de 40 milyon kişi internet kullanıyor ve onlar da herşeyin farkındalar.. Artık bu işler gazete ve tv sansürleri ile yürümez.. Üstelik, meydanlar ve sokaklar da serbest..

 
Hak ve Eşitlik Partisi, “Başı Dik Devlet ve Onurlu Millet” adına kurulmuştur. Halkın sureti ve halkın ateşidir.Hayrettir, bunu ilk farkeden de Avrupa Birliği olmuştur.. Uyarısı ise “Aman dikkat edin” şeklindedir…

 
Biz, siyasi ideolijimizde yer aldığı gibi; kimseden ne icazet alırız, ne de kimseye minnet ederiz.. Yurtseverlik yüce bir erdemdir, cesaret ise insanı adam yapar.. Kimseye bizi övün de demiyoruz. Dürüst davranmak ve vicdan sahibi olmak yeter…

 
Her kim ki, coşkulu bir yurtsever olarak, vatanı ve ulusu için birşey yapmadıysa o, öldüğünde de hiç yaşamamış olacaktır…

 
Osman Pamukoğlu
Hak ve Eşitlik Partisi
Genel Başkanı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.