Astrolokdan Günlük Güncel Burç Yorumları Oku 05 Nisan 2015 Pazar

  • 01 Mayıs 2015
  • 511 kez görüntülendi.
Astrolokdan Günlük Güncel Burç Yorumları Oku 05 Nisan 2015 Pazar
Reklam

Günlük burç yorumları – 2015 Mart ayı burç yorumları,23 Mart 2015 koç burcu yorumu, 05 Nisan 2015 kova burcu yorumu,05 Nisan 2015 oğlak burcu yorumu,05 Nisan 2015 terazi burcu yorumu,05 Nisan 2015 yay burcu yorumu,05 Nisan 2015 yengeç burcu yorumu,05 Nisan 2015  akrep burcu yorumu,05 Nisan 2015  aslan burcu yorumu,05 Nisan 2015  balık burcu yorumu, 05 Nisan 2015  başak burcu yorumu,05 Nisan 2015 boğa burcu yorumu,05 Nisan 2015 ikizler burcu yorumu
 
05 Nisan 2015 KOÇ Burcu Yorumu
Bugün cazibeniz ve çekiciliğinizden eminsiniz. Kendinizi her zamankinden çok daha rahat ifade edebiliyorsunuz. İdeallerinizi yeniden gözden geçirmek ve kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi geliştirmek adına yapacağınız çalışmalardan olumlu yanıt alacak ve daha belirgin bir davranış sergileyeceksiniz.
 
05 Nisan 2015 BOĞA Burcu Yorumu
Partnerinizle zihinsel aktivitelerinizi birleştirme çabası içindesiniz. Onun özgürlükçü ve başına buyruk davranışları hoşunuza gidebilir fakat onun kadar cesur olamıyorsunuz. Özellikle bir sistem kişisi olmanızdan dolayı, her şeyi denetimden geçirme huyunuz, çoğu kez karşı tarafın sizi yanlış anlamasına neden olabiliyor.
 
05 Nisan 2015 İKİZLER Burcu Yorumu
Bugün ilişkinize gereken değeri vermeli ve duygusal paylaşımlarınızı yoğunlaştırmalısınız. Meraklı ve değişken yapınız yüzünden, dikkatinizi oldukça dağınık ve bu özelliğinizi karşı tarafa da hissettiriyorsunuz. Kişisel tatmin sağlayamadığınız zaman kaprisli yönleriniz ortaya çıkıyor. Özgürlüğünüze karışılmasından hoşlanmadığınız bir gerçek.
 
05 Nisan 2015 YENGEÇ Burcu Yorumu
Bugün işinizle ilgili güçlü bir motivasyon desteğine ihtiyacınız var. Coşkularınızın sizi yönlendirmesinden hoşlanıyorsunuz. İşinizle aranızda duygusal bir bağ oluşturmalı ve özel duygularınızı yansıtacak işler yapmalısınız. Ailenize karşı görevlerinizi yerine getireceğiniz bir gün içindesiniz. Himayeci tarafınız oldukça yoğun.
 
05 Nisan 2015 ASLAN Burcu Yorumu
Duygularınızda hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Bugün Ay’ın konumu, çocuksu heyecanlarınızı körükleyebilir. Çılgınlıklar söz konusu. Aklına gelen her şeyi paylaşma ihtiyacı içindesiniz. İdeallerinizi ve düşüncelerinizi keyifle savunacağınız bir gün. Çocukları olanlar için daha da hareketli bir gün.
 
05 Nisan 2015 BAŞAK Burcu Yorumu
Zihinsel aktivitelerinizi hızla yaşama geçirmek istediğiniz bir gün. İyi niyetli ve enerjik davranışlarınızın altında çevrenize yardım etme isteği yatıyor. Her zamanki gibi yanlış anlaşılmaktan çekiniyorsunuz. Kendinize güvenmeniz gerektiğini farkındasınız. Yatırımlarınız için biraz daha beklemelisiniz.
 
05 Nisan 2015 TERAZİ Burcu Yorumu
Bugün çevrenizde çekiciliğinizle dikkat çekecek ve isteklerinizi karşı tarafa kabul ettireceksiniz. Kardeşler ve yakın dostlarınızla aranızda gelişen yeni ve özel durumlar karşısında, derin bir anlayış geliştiriyor ve herkesi olduğu gibi kabul etmenin duyarlılığını gösteriyorsunuz. Fakat gerçekler gözünüzden kaçmıyor.
 
05 Nisan 2015 AKREP Burcu Yorumu
Ruhsal anlamda kendinize güveniyor ve yaşama farklı bakıyorsunuz. Bugün, Ay’ın bulunduğu konum, kişisel kazançlarınızı genişletmek için yeni fırsatlar aradığınızı gösteriyor. Karşınızdaki kişilerin size sağlayacağı avantajları düşünmeli ve bu alışverişlerde kendi kurallarınızı kendiniz koymalı ve taviz vermemelisiniz.
 
05 Nisan 2015 YAY Burcu Yorumu
Neşeli ve iyi niyetli davranışlarınız duygusal etkileşimlere çok açık. Gün içinde moralinizi bozan her şeyden çok kolay etkilenebiliyorsunuz. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde beklediğinizi güven duygusunu abartabilirsiniz. Sezgisel yeteneğiniz sayesinde her şeyi kolay çözerken, düş kırıklıkları da, yaşayabiliyorsunuz.
 
05 Nisan 2015 OĞLAK Burcu Yorumu
İçsel güdülerinizi doğru kullanabileceğiniz bir gün. Düşüncelerinizde yapıcı davranırken, çevrenizdeki kişilerin düzenine müdahale etmek istemiyorsunuz. Bugün, olaylar karşısında yaratacağınız etki, her zamankinden çok daha etkili olacaktır. Gözlemciliğinizin size sağladığı yararı inkar etmiyor ve dengelerinizi korumaya özen gösteriyorsunuz.
 
05 Nisan 2015 KOVA Burcu Yorumu
Arkadaşlarınıza basıcı davranmadığınız için onlar her zaman size karşı olumlu duygular içindeler. Bugün Ay’ın konumu, çevresel ilişkilerinizde yaratıcı ve özgürlükçü dostlarınızla bir arada olacağınızı gösteriyor. Bulunduğunuz ortamlarda, iletişim halinde olabileceğiniz kişilerle birlikte ortak aktiviteler üreteceksiniz.
 
05 Nisan 2015 BALIK Burcu Yorumu
Düşüncelerinizi gizleme gereği duymadan duygularınızı ortaya dökebileceğinizi gösteriyor ve çevreniz de örnek olmak istiyorsunuz. Bugün, kendinizi aşma konusunda bir çok şey yapabilirsiniz. Uzun süredir şartlandığınız kurallarınızı bir kenara iterek daha özgürce konuşabilir ve davranabilirsiniz. Ani değişimler size iyi gelecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.