Anlamlı Aşk – Sevgi Sözleri

  • 26 Şubat 2012
  • 2.065 kez görüntülendi.
Anlamlı Aşk – Sevgi Sözleri
Reklam

Seni affetmek hayatımın en büyük hatasıydı.. Nerden bilebilirdimki.. “Katilini affedersen seni yine öldüreceğini..

Nasıl bilirdiniz?” sorusuna, ”Tanıyamamışım” deyip geçtim.

“Birine verilecek sevgin yoksa, Ona ümit dolu gözlerle bakma !”.

Her gece senin hayalinle uyorum …senin adınla uyanıyorum ama sen hayalinde kı kızlarn koynunda uyuyn bi şerefsz olarak uyanıyn

Ben senı seviyordum ama sen bilmiyordun…uzaktan senı izliyordum …?????

Menfaat sandalye gibidir, ayağının altına alırsan yükselirsin, başının üstüne alırsan ezilirsin.

Hayat benimse eğer kimse karışamaz ve biliyorum ki kimseyle dost olunmaz.. Aşka gelince işte, birkere sevdim bi’ daha işim olmaz

Kendimi her zaman mutlu hissederim. Neden biliyor musunuz ? “Çünkü kimseden bir şey ummam. Beklentiler daima yaralar”.

Siz bana taş atıyorsunuz.Ben onları şimdilik kibarca üstüste diziyorum! Gün gelecek; attığınız taşlar, aramızdaki DUVAR olacak!

Bu ayrılmamız hem kalış, hem gidiştir ikimiz için. Sen ne kadar kalsan da geliyorsun benimle. Ben gitsem de kalıyorum seninle.

Kendilerine ait hiçbir hayali olmayanlar, sizinkileri de yok sayar.

Bana” Ben sadece seninim”diyenler,2 gün sonra aynı şeyi bir başkasına diyorlar.Tıp buna’Kişilik bozukluğu’ben ise;adilik derim.

Nefes al.Şimdi öksür.Ayrılık rüzgarında yüreğin açık uyumuşsun.Hüzünden kangren başlamış yüzünde.Aşkında kırk derece..

Hastayı ameliyata hazırlayın kalbini alıyoruz…

Nefes al.Şimdi öksür.Ayrılık rüzgarında yüreğin açık uyumuşsun.Hüzünden kangren başlamış yüzünde.Aşkında kırk derece..

Hastayı ameliyata hazırlayın kalbini alıyoruz…

Yanlızdım bir tanem yine dün akşam hep seni düşündüm hep seni andım dayanılmaz bir şey oldu hasretin dün gece resmini öptümde yattım…!!!

Simdi Uzaklardasın Benimle Değil, Ben Ise Yanlızım Seninle Değil, Adın Kalbimde Dilimde Değil, Kalbim Seninle Icimde Değil, Seni Cok Seviyorum Elimde Değil…!!!

Ne garip.. İnsanın hayatı soruyla başlayıp, soruyla bitiyor: Adını ne koydunuz ? Merhumu nasıl bilirdiniz ?

“Yedi çift ayakkabım var
Halen nereye gideceğimi bilemiyorum.”

“Irmak kenarında olduğu halde, dudağı susuzluktan çatlak çatlak olandır âşık.”

“Fotoğraf çekmek, insanın aklını, gözünü ve yüreğini aynı hizaya getirmesidir. Bu bir yaşam tarzıdır.”

“Şairler aşktan bahsettikleri zaman, mangalın küle mahcubiyeti artar..!”

Ne güzel BiR ŞEYDiR birini koşulsuz, kuralsız, hiç beklentisiz olduğu gibi kabul etmek.. Ve ONA …“İYİ Kİ VARSIN” Diyebilmek…!!!

Senin Suçun Yok Ben Aşkı Yanlış Tanıdım…
Gitmelere alışkın gibi görünsemde hep içimde gelmelere hasret kalmış birisi vardı. Öyle bir an gelirdiki artık dillerim susar yalnızca gözyaşların konuşurdu. Hep veda etmeyi öğrendi bu yürek. Vuslatlar ise hiç olmayacak artık diyecek kadar uzaktaydı. Bazen mutlu olduğumda şaşırıyorum. İçimde kocaman kocaman korkular biriktiriyorum. Sen hiç korktunmu mutlu olmaktan… Ben öyle çok korktumki…!!!

Sensizliğe gücüm yetmiyor.. Günler sensiz… İnan sensiz geçmiyor… Birde hasretin aklıma gelince… Çekip bu yerlerden gidesim gelir… İnan yanımda sen olmayınca…!!!

Bir Dilenciyle Aynı Kaderi Paylaşıyorduk Aslında , Ama Tek Fark ; O Mal , Mülk , Servet . Ben İse Seni Dileniyordum Yaradan’dan !

Gitme, sen gidince sevmek yüreğimde düğümleniyor, özlemeyi yutkunuyorum…”

Geçmiş bir mezardır, hayatını bir mezarda yaşamanın anlamı yok. Her son yeni bir başlangıcın işaretidir.

Geçmişteki pişmanlıklar ve gelecekteki kaygılar senin bugünkü mutluluğunu çalar. Bugün tarih olmadan keyfine bak.

Olmazsa olmazsımsın. Nefretim, öfkem, kinim, sevincim, umudum, düşüm, rüyam, hayalim ama en çok ağlatan, en çok da kanatansın Olur da bir gün açarsın diye beklediğim sevdamsın. Sevda çiçekleri açar mı bilinmez ama umuduna umudumu bağladığımsın. Aklımda, yüreğimde ve duamda olansın…

En uzak mesafe ne Afrika’dır, ne Çin, ne Hindistan, ne seyyareler ne de geceleri… ışıldayan yıldızlar .. En uzak mesafe iki kafa arasındaki mesafedir birbirini anlamayan.

Ülkenin, farklı şehirleriydik. ben sürgün yeri, sen başkent. İlk isyan hep sende başlardı. Cezasını çekmek hep bana kalırdı.

Galiba yoruldum. Herşey kadar, herkes kadar, sen kadar. ‘Kendimi her kaybettiğimde, Seni de kaybediyor olmaktan yoruldum.

Bir seri katilin her gün düşündüğünü yapıyorsun!Kesici alet kullanmadan öldürüyorsun, ne iz bırakıyorsun ne de ”biz”

Madem varlığım acı vermiyor sana, madem ki ancak yokluğumda sevgimi hissedebiliyorsun; öyleyse yokluğumla kal, sevgili.

“Ne yapalım yani, bu lanet dünyanın gerçekleri varsa bizim de hayallerimiz var..”

Ne Üzgünüm, Ne De Kırgınım.. Yorgunum Sadece.. Kendime Bile Tahammül Edemezken, Nasıl Katlanayım Kendini Bilmezlere.

Her işte bir hayır var. Biri bir veda mektubu bırakır gider, diğeri şair olur o veda mektubunun ardından….!!!

Hava Durumu:
Kafam bulanık, yüzüm solgun, bakışlarım sisli, gözyaşlarım donuk…
Anlasana canım, sen yokken havalar hep bozuk…!!!

Seveceksen, yalnız kaldığında aklına geleni değil, Hiç aklından çıkmayanı seveceksin!

Bir ayrılığın daha imza attım şu son saatlerde . . . Ne sevgiler beklediğim gibi geldi ne gelen sevgiler beklediğime değdi . . .

Hani Sorarlar ya.. Dostun mu ? Sevdiğin mi ? Diye.. Artık Ben Onlara Sadece “Al Birini Vur Ötekine” Diyorum..

Sen Beni; Allah’tan İstemesini Bil.. Ben Dua Olup Yüreğine.. Amin Olup Diline Düşmeyi Bilirim Sevdiğim..!!

asit biri degiLim.. Gözlerimi kanatırcasına ağladığım gecelerim var, kahkahalara sarılmış anılarım da, herkes kadar dertli, bazılarından fakir, çoğundan zenginim. Küfemde taşıdığım hayallerim, söylenecek şarkılarım, paylaşılacak dostluklarım var. Bilmeyene sevmeyi öğretecek kadar büyük bir kalbim, gidene beddua edemeyen dilim var.. Yüreğimi korkak büyütmedim. ”Kaybettiklerim, dağıttığım servetimdir’

Ayrılıktan acısı yok özlemenin sancısı çok bir sabah uyandığında bakarsınki sevdiğin yok…. Aşk düştüğü yeri yakar depremler misali yıkar…!!!

Senden öğrendiğim çok şey oldu. Susmak gibi, gitmek gibi, kırmak gibi, ağlatmak gibi… Hayatım boyunca karşıma çıkabilecek en kötü örnektin sen… Ve her şeye rağmen sevebileceğim tek insansın biliyorsun değil mi…??

вir fiηcaηdaki kahvє giвidir hayat…
вazєη tatlı, вazєη dєğildir…
Öηєmli olaη
kahvєηiη tadı dєğil zatєη,
oηu
kimiηlє içtiğiηizdir…!!!

Hayat çok güzel ve mutluluk belki bir şarkıda, belki yağmur damlalarında, belki de güzel bir gülün kokusunda saklıdır…!!!

Yormak istemiyorum artık kimseyi. Yorgunum zira! Kelimeleri yanyana getiresim yok kendimi anlatmak için. Sen anla! Yeni bir alfabe arıyorum konuşabilmek için. Hiç söylenmemiş sözler duymaya ve yeniden cümleler kurmaya ihtiyacım var. Yetmiyor bildiklerim…

Ağlayan gecelerde okuduğum bir kıtalık şiirdin sen..Kaçtıkça boğulduğum gözlerde Aşkın ilhamını yitirdim ben…Ne bir Sen etti gördüklerim..Ne de bir Ben edecek bildiklerin.

Özlüyorum..!! Dokunamadığım, Dokunduğum Zamanda Doyamadığım Yüzünü, Tutamadığım, Tuttuğum Zamanda Bırakamadığım Ellerini Özlüyorum.. Hergün Daha Fazla İstiyorum Seni Yanımda, Duygularımda Dolaş İstiyorum.. Anlatamıyorum Çoğu Zaman.. Susuyorum..!! Uzaklık Canımı Yakıyor Korkuyorum..!! Gerçek miyiz Diye Soruyorum Kendime Bazen..? Eğer Rüyaysa Uyanmak İstemiyorum.. Gerçekse: Ölümün Geldiği, Ömrümün Bittiği Yerde Bekliyorum..

amansız Geliyorsun Aklıma Zamansız.. Gece Gündüz Ayrımsız.. Ya Bir Işığın Ortasında Dağıtıyorsun Aklımı, Ya Gecenin Bilmem Kaçında Bölüyorsun Uykumu.. Bazen Unutmaya Çalışırken Seni.. Ya Gözlerin Geliyor Aklıma.. Ya Hayalin Çıkıyor Karşıma.. Unutmasına Unutuyorum da Seni Değil, Senden Başka Herşeyi..!!

Ah sevgilim,ayrılık trenini çoktan kaçırmadık mı biz? Bulup bulup kaybetme oyunlarını çoktan tüketmedik mi? O dünyevi aşk oyunlarından ,kıskandırmalardan ,kaçamaklardan çoktan vazgeçmedik mi? Birbirimizi en ağır ihanetlerde sınamadık mı? Anlamadın mı artık, varlığım sana acı vermek için değil… Sadece seni sevmek için yaşadım ben!

Ağlayan gecelerde okuduğum bir kıtalık şiirdin sen..Kaçtıkça boğulduğum gözlerde Aşkın ilhamını yitirdim ben…Ne bir Sen etti gördüklerim..Ne de bir Ben edecek bildiklerin.

GETIR HESABİ USTA!!! YINE YANLİŞ MASADA YANLİŞ KIŞIYLE BÖLÜŞMÜŞÜM SEVDA EKMEĞINI…BIR LOKMA DAHI ALAMADAN,KARNİMİZ DOYDU YINE ÇOK ŞÜKÜR.YALNİZ GÖNLÜMÜN LIMITI ÇOKTAN DOLDU ARTİK,BUNUDA DIĞERLERI GIBI ”ÖMRÜMDEN”ÇEKERMISIN__

Bazen okadar yoruluyorum ki hayattan , uzaklaşan hayallerimi bile takip edemiyorum. Yoruluyorum belki , iç çekip ” ne olacak bu işin sonu diyorum ” ama nasıl uzaklaşan hayallerim varsa üzerime yüklenen yükü taşıyabilecek SABRIM da var. Kimine göre herşeyi yutmak kimine göre kazanmak…. Hayal kuramasamda övündüğüm bu sabrımla hayatımı ağlamadan geçirecek CESARETIM de var.

Gercekten sevsende, imkansiz olan imkansiz kalir.. Yani aslinda insan her seyi imkanli yapabilir ama yalniz olsa bu dünyada.. Cünkü imkansiz aski imkanli yapmak, bir cok kisiyi yaralamak anlamina gelir.. Bir cok kisiyi kaybetmek.. Zaten bunlari yapamadigin icin imkansiz kalir o ask.. Bazen kabul etmeliyiz imkansizligi, unutmak imkansiz olsada, kavusmak imkansiz olsada, kavusma hayaliyle yasar insan bisekilde.. Ama askin tedavisi, RAHMANA asik olmaktir, ancak o ask, dünyalik askini unutturur…..

Sonu gelmeyen Bir Gecenin içindeyim, Sabahlar doğmuyor Günlerime Yalnızlık bastırıyor yüreğime, acı çekiyorum sözlerini anımsayıp küsüyorum hayata Elvedaların geliyor Aklıma Tutamıyorum kendimi Haykırıyorum Dünyaya sebebini bilmeden.
hani elinde bir demet gülü tutuşun vardıya alırmısın diye.ve şöyle bir notun vardı.
bu bir demet gülü sakla ama bir gün onu kaprimde bulmalıyım demişdin bak o gül hala saklı ama kurudu tıpkı benim sana olan sevdam gibi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Serdar dedi ki:

    Hocam, bu aşk yazısını tam olarak analiz etmek için kaç yaşında olduğunu öğrenmem gerek. Kaç yaşındasınız?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.