Android’li Nokia N1 Tablet Dört Dakikada Çinde 20.000 Adet Sattı!

  • 22 Haziran 2015
  • 480 kez görüntülendi.
Android’li Nokia N1 Tablet Dört Dakikada Çinde 20.000 Adet Sattı!
Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

Bir zamanlar telefon pazarının hakimi Nokia, Android ’i seçmemesi ile piyasada tutunamamış ve Microsoft tarafından satın alındıktan sonra da iyice kaybolmuştu. Son günlerde Microsoft ’tan bağımsız olarak Nokia ’nın kendisi tarafından üretilen Android ’li cihazları duyar oldu. Çok geç olsa da atılan bu adımların meyvelerini verdiği görülüyor. Nokia N1 tablet Çin ’de satışa çıkarıldığı ilk 4 dakikada toplam 20.000 adet satarak büyük bir başarı yakaladı.

Akıllara uzun zaman sorulan soru geliyor, neden Nokia? Neden zamanında Android ’i seçmedin? Artık cevabının önemi olmayan bu sorulara yatın aramanın aksine, Nokia ’nın yeni Android ’li cihazlarının yaptıkları firmaya ders niteliği taşıyordur diye düşünüyorum.

4 dakikada 20 bin adet satan tablet pc, herkes tarafından merakla beklenen Nokia C1 Andorid telefonu derken Nokia ’nın aslında ne yapması gerektiğini daha iyi anlıyoruz. Android. Nokia Android işletim sistemli ürünlerini üretmeli ve pazarda eski günlerini belki yakalayamayacak olsa da yerini almalı.

Sponsorlu Bağlantılar
FacebookTwitterGoogle+
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.