2016 Başörtüsü Modelleri

  • 21 Temmuz 2015
  • 591 kez görüntülendi.
2016 Başörtüsü Modelleri
Reklam

2016 Başörtüsü Modelleri Tesettür Giyimde Hazır Başörtüsü ve Kullanım Detayları

Tesettür Giyim Hazır 2016 Başörtüsü Modelleri ve Kullanım İncelikleri

Tesettür modasının yeni  trendi 2016 hazır başörtüler, gösterişli tasarımları ve kullanım kolaylığı ile şal ve eşarplarla adeta yarışıyor.

Şal ya da eşarplarda olduğu  gibi katlama ya da iğne, mıknatıs gibi yardımcı ürünlerle tutturma derdine son veren hazır başörtüler; kolayca başa takılan formlarıyla oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. 2016 Başörtüsü Modellerinin resimlerini aşağıda görebilirsiniz.

Peki hazır başörtüler modellerine göre nerelerde, nasıl kullanılmalı ve nasıl kombin edilmelidir?

2016 Başörtüsü Modelleri bu makalede detaylı anlatılmıştır. Hazır başörtülerin kimi modelleri sade olabildiği gibi kimi modelleri süslü ve gösterişli tasarımlara sahip olabiliyor. Süslü ve detaylı, motifli, taşlı, işlemeli modeller, sade kıyafetlerle kombinlenmelidir. Bu tarz modeller,  gündelik kullanım için ağır durmaktadır. 2016 Gösterişli hazır başörtülerinizi sade abiyelerle tamamlanarak  gecenin en şık bayanlarından birisi olabilirsiniz.

Abiyeleriniz detaylı ise ve hazır başörtüsü kullanmak istiyorsanız daha sade modelleri tercih edebilirsiniz. Hazır baş örtülerinde kendinden süsler dışında ekstra bir müdahalede bulunmamaya ve hazır başörtülerini daha da detaylandırmamaya dikkat etmelisiniz.

Hazır başörtülerini  gündelik kombinlerde ve sokak modasında çok sade modellerden seçmeye özen göstermelisiniz. Gündelik kombinlerde parlak, ışıltılı, taşlı, işlemeli detaylara sahip hazır baş  örtüleri kullanmak, kombinleri kalabalıklaştırarak itici bir görünüme sebep olabilir.

2016 Başörtüsü Modelleri Resimleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.