1 Mayıs 2013 Metrobüs Hattı Çalışmıyor!

 • 01 Mayıs 2013
 • 2.759 kez görüntülendi.
1 Mayıs 2013 Metrobüs Hattı Çalışmıyor!
Reklam

metrobüs-kapali

1 Mayıs Metrobüs Seferleri Neden İptal Edildi?!

Yarın 1 Mayıs ve taksime giden tüm otobüs, vapur ve metro hatları iptal edilmişti. Fakat korkuları bitmedi ve metrobüsüde 1 mayıs tarihinde sabah 05:00 ‘ da ikinci bir emir gelene kadar kapattılar. Yani yarın İstanbul içinde ulaşım sağlanamayacak metrobüsler çalışmayacak, vapur seferleri olmayacak, metro çalışmayacak ve belli noktalara giden otobüslerde çalışmayacak.

İnsanların tüm özgürlüklerini kısıtladıkları gibi birde ulaşım hakkını kısıtlıyorlar. İleri demokrasiye geçtik bundandır ki ileri olmayan demokrasiyi arar olduk. Ben sabah işime gideceğim benim gibi bu ulaşım araçları 1 gün içinde kaç milyon insan tarafından kullanılıyorsa herkes yarın işlerine geç kalacak ve sorun yaşayacaklardır. Bilmediği yollara gidip her gittiği yerde zaman kaybedecekler, tüm trafiği kilit edecekler neden?

Bir problem varsa bu sorunu çözmek polis ve tüm güvenlik güçlerinin görevidir. Bu yüzden maaş alırlar kendi işini kolaylaştırmak için benim ulaşımımı ne hakla engellersin sayın emniyet müdürü!

Bakalım yarın metrobüs ne zaman açılacak ve bu ayıp ne zaman unutulacak..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. kayan yazı dedi ki:

  Kafalarına göre metrobüs seferlerini kaldırıyorlar. Herşeyi kafalarına göre değiştirebiliyorlar mağdur olan hep halk!

 2. pelin dedi ki:

  şerefsiz bunlar insanlar işlerine nasıl gidecek işçi bayramı olabilir ama herkez tatil yapmayacak eylemlere katılamayalım diye böyle yapıldığının herkez farkında ama merak etmesinler yürüyerekte çıkılır o meydanlara

 3. Anıl dedi ki:

  Herkes kafasına göre iş yapıyor

 4. oktay dedi ki:

  allah sonumuzu hayır etsin

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.